Lucky Patcher

7.0.5

Uygulama izinlerini değiştirin ve limitleri yok edin

4.6

311

226.8M

Bu uygulamayı oyla

Lucky Patcher size Android cihazınızda yüklü olan uygulamalara verdiğiniz izinleri gerçekten kontrol edebilme şansı veren bir uygulamadır. Gereksiz reklamları silebilir, izin ayarlarını değiştirebilir, diğer uygulamaların yedeklerini alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bununla beraber, bu özelliklerden yararlanabilmek için rootlanmış bir cihaza ihtiyacınız vardır.

Lucky Patcher'ı açtığınızda, cihazınızda yüklü olan uygulamaların kapsamlı bir listesini göreceksiniz. Uygun seçenekleri görmek için yapmanız gereken tek şey birinin üzerine tıklamak: uygulama bilgisini görmek, uygulamayı kaldırmak, ek veriyi silmek ve diğer özel araçlara ulaşmak.

Bu özel araçlar arasında reklamları devre dışı bırakmanızı ve hatta uygulamayı normalde yapamayacağınız koşullarda çalıştırmanızı sağlayacak özellikler gibi ilginç özellikler bulabilirsiniz. Hatta tercihlerinize göre yapılandırılmış bir APK bile yaratabilirsiniz.

Lucky Patcher Android cihazınızda yüklü olan uygulamaları kontrol altına almanızı sağlar. Kullanıcıya daha fazla kontrol imkanı sağlayan tüm diğer uygulamalar gibi, tüm bu özelliklere erişebilmeniz için rootlanmış bir cihaz gereklidir.
Uptodown X